Muzeum Figur Woskowych

Nową atrakcją w Niechorzu, stworzoną w 2015 roku jest Muzeum Figur Woskowych, zorganizowane na wzór najsłynniejszej wystawy podobizn znanych postaci, wykonanych z wosku - Muzeum Madame Tussaud.

Atrakcja ta zadziwia i jednocześnie zachwyca wszystkich. Spotkać tu się można zarówno z postaciami historycznymi, bohaterami filmów, celebrytami, gwiazdami showbiznesu, jak i politykami i wieloma innymi. Goście Muzeum zobaczą na przykład na własne oczy Micka Jaggera, Leonarda da Vinci, Gandalfa, Jacka Sparrowa, Roosvelta, Churchilla, Lady Gagę, Shreka czy Harrego Pottera. Jak widać zatem, stacjonuje tu cała śmietanka znanych postaci, zarówno tych realnych, jak i fikcyjnych, których jest jednak znacznie więcej niż te wymienione.

Dodatkową, niezwykle ciekawą atrakcją są także obrazy 3D, porywające zwiedzających do całkiem innego świata iluzji. Muzeum Figur Woskowych w Niechorzu to fantastyczna atrakcja dla dzieci i dorosłych. Wizyta tutaj to niezapomniane przeżycie zarówno dla dorosłych jak i dla dzieci, przenoszące wszystkich do świata bajek, filmów, showbiznesu, historii, muzyki czy magii.

Muzeum znajduje się tuż obok Latarni Morskiej, w sali nad restauracją Shark.

NAJCHĘTNIEJ ODWIEDZANA RODZINNA ATRAKCJA WYBRZEŻA
Park Miniatur i Kolejek - POLECAMY!!!
Park Miniatur
Dodaj opinię

Wejściówki do Muzeum Figur Woskowych w sąsiedztwie latarni w Niechorzu:

 • bilet ulgowy - 14 zł
 • bilet normalny - 16 zł
 • rodzinne - model 2+1 za 42 zł, 2+2 za 54 zł, 2+3 za 66 zł
Informujemy, iż cennik może różnić się od zamieszczonego powyżej, co zależy od właściciela atrakcji.

To muzeum stworzone na wzór najsłynniejszej wystawy woskowych postaci - Muzeum Madame Tussaud. W jednym miejscu, spotkać tu można jednocześnie Leonarda da Vinci, Roosvelta, Micka Jaggera, Jacka Sparrowa, GandalfaShreka, Lady Gagę, Harrego Pottera czy inne znane postaci. Ponadto, podziwiać można także obrazy 3D, serwujące zwiedzającym imponującą dawkę iluzji.

Muzeum Figur Woskowych adres. Sprawdź jak dojechać samochodem czy autokarem, jak dojść na pieszo. Znajdź parking wybierając się do Muzeum Figur Woskowych, zobacz gdzie w Pogorzelicy zaparkować samochód lub autokar. Lokalizacja, mapa dojazdu z oznaczeniem Muzeum Figur Woskowych.
Ceny biletów / cennik wejść do Muzeum Figur Woskowych. Redakcja serwisu www.pogorzelica.pl nie ponosi odpowiedzialności za ich aktualność.
 • 14 zł
  Muzeum Figur Woskowych cena biletu ulgowego: 14 zł
 • 16 zł
  Muzeum Figur Woskowych cena biletu normalnego: 16 zł
 • 42-66 zł
  Muzeum Figur Woskowych cena biletu rodzinnego: 42-66 zł
Co myślicie, czy polecacie, czy warto zobaczyć - odwiedzić: Muzeum Figur Woskowych opinie pozostawione przez internautów. Czy warto z małymi dziećmi - jaka jest Wasza opinia?
Ocena
Polecane dla:
Dla dwojga
Dla dzieci
Dla dorosłych
Dla seniorów
Podziel się
Udostępnij znajomym
Udostępnij