Letniskowy Szlak Pobierowa

Oznaczony kolorem niebieskim Letniskowy Szlak Pobierowa przebiega przez około 5,5km, przez pobierowskie uliczki.

  • Rozpoczyna się on na dworcu PKS, na skrzyżowaniu ulic Grunwaldzkiej i Jana z Kolna. Kierować się należy do ulicy Wojska Polskiego, w którą należy skręcić w prawo i dojechać do ulicy Mickiewicza, ponownie skręcając w prawo.
  • Po skręcie w ulicę Mickiewicza i po 100 metrach jazdy należy skręcić w lewo, w ulicę Grunwaldzką.
  • Skręcić należy następnie w prawo, w ulicę Spokojną, a po 100 metrach w lewo, w ulicę Ciechanowską.
  • Kolejny skręt w lewo. Po prawej znajduje się grób nieznanego żołnierza. Przejazd przez ulicę Grunwaldzką i wjazd na wprost, na leśną drogę gruntową.
  • Dojechać należy do drogi asfaltowej i skręcić w nią w lewo, przejechać na wprost przez
 Mickiewicza i nadal jechać na wprost.
  • W lewo znajduje się skręt na drogę gruntową, która jest początkiem ulicy Orzeszkowej, którą dojeżdża się do Szczecińskiej.

  • Po 100 metrach jazdy ulicą Szczecińską, skręcić należy w prawo, w ulicę Reymonta. Następnie dojechać należy do ulicy Pomorskiej, a potem do Południowej, na którą prowadzi skręt w lewo. Po prawej mija się kościół. Po 300 metrach skręcić należy w lewo.
  • Kolejnym punktem jest wjazd w prawo, w ulicę Moniuszki, na której przejeżdża się obok kompleksu sportowego.
  • Szlak kończy się dojazdem do ulicy Zgody.

Nie musisz zabierać ze sobą roweru - oferuje je: wypożyczalnia rowerów w gminie Rewal (Rewal Bike System).

NAJCHĘTNIEJ ODWIEDZANA RODZINNA ATRAKCJA WYBRZEŻA
Park Miniatur i Kolejek - POLECAMY!!!
Park Miniatur
Dodaj opinię

Oznaczony na niebiesko, 5,5 km szlak, prowadzi po ulicach Pobierowa. Rozpoczyna się przy dworcu PKS i biegnie m.in. przez główną i najpopularniejszą ulicę Pobierowa - Grunwaldzką, gdzie w sezonie tętni życie turystyczne. Przejeżdżamy też m.in. przez ulice Ciechanowską, Mickiewicza, Orzeszkowej, Reymonta, Pomorską, Moniuszki, by zakończyć trasę przy ul. Zgody.

Letniskowy Szlak Pobierowa adres. Sprawdź jak dojechać samochodem czy autokarem, jak dojść na pieszo. Znajdź parking wybierając się do Letniskowy Szlak Pobierowa, zobacz gdzie w Pogorzelicy zaparkować samochód lub autokar. Lokalizacja, mapa dojazdu z oznaczeniem Letniskowy Szlak Pobierowa.
  • 72-346 Pobierowo
Co myślicie, czy polecacie, czy warto zobaczyć - odwiedzić: Letniskowy Szlak Pobierowa opinie pozostawione przez internautów. Czy warto z małymi dziećmi - jaka jest Wasza opinia?
Ocena
Polecane dla:
Dla dwojga
Dla dzieci
Dla dorosłych
Dla seniorów
Podziel się
Udostępnij znajomym
Udostępnij