Tor Quadów

W Trzęsaczu istnieje możliwość bezpiecznej jazdy quadem nawet dla dzieci. Wszystko odbywa się bowiem na specjalnie przygotowanym i zabezpieczonym torze.

Quady są uprzednio dostosowywane indywidualnie dla każdego użytkownika, ponieważ mają regulowaną prędkość tak, aby mogły nimi kierować zarówno dorośli, jak i dzieci. Nie ma zatem ograniczeń wiekowych uniemożliwiających przejażdżkę. Każdy kierowca quadu zostaje uprzednio kompleksowo przeszkolony z jego obsługi, zobowiązany jest do ubrania kasku, a także w każdej chwili liczyć może na profesjonalną pomoc obsługi.

Jazda quadem to fantastyczna atrakcja i zabawa dla całej rodziny. To niebanalny sposób spędzenie wolnego czasu, w dodatku dostarczający sporo adrenaliny i energii.

Tor czynny jest w sezonie letnim, w terminie 15.06-31.08, w godzinach 10 - 21.

NAJCHĘTNIEJ ODWIEDZANA RODZINNA ATRAKCJA WYBRZEŻA
Park Miniatur i Kolejek - POLECAMY!!!
Park Miniatur
Dodaj opinię
  • 10 minut - 20 złotych 
  • 20 minut - 35 złotych

* Informujemy, iż cennik może różnić się od zamieszczonego powyżej, co zależy od właściciela atrakcji.

Informujemy, iż cennik może różnić się od zamieszczonego powyżej, co zależy od właściciela atrakcji.

Bezpieczna jazda quadem jest możliwa i to w Trzęsaczu, gdzie mieści się specjalnie przygotowany i profesjonalnie zabezpieczony tor do jazdy, zarówno dla dzieci jak i dorosłych. Przed przejażdżką, każdy musi ubrać kask i odbyć szkolenie z bezpiecznej jazdy. Każdy pojazd natomiast jest odpowiednio przygotowywany. To fantastyczna, wakacyjna atrakcja dla całej rodziny.

Tor Quadów adres. Sprawdź jak dojechać samochodem czy autokarem, jak dojść na pieszo. Znajdź parking wybierając się do Tor Quadów, zobacz gdzie w Pogorzelicy zaparkować samochód lub autokar. Lokalizacja, mapa dojazdu z oznaczeniem Tor Quadów.
Ceny biletów / cennik wejść do Tor Quadów. Redakcja serwisu www.pogorzelica.pl nie ponosi odpowiedzialności za ich aktualność.
  • 20-35 zł
    Tor Quadów cena biletu normalnego: 20-35 zł
Co myślicie, czy polecacie, czy warto zobaczyć - odwiedzić: Tor Quadów opinie pozostawione przez internautów. Czy warto z małymi dziećmi - jaka jest Wasza opinia?
Ocena
Polecane dla:
Dla dwojga
Dla dzieci
Dla dorosłych
Dla seniorów
Podziel się
Udostępnij znajomym
Udostępnij