Domki letniskowe Pogorzelica

Nasza strona oferuje wiele obiektów - zarezerwuj już dziś! Planujesz wczasy, jednak nie wiesz, gdzie najlepiej odbyć wczasy tak aby wypocząć oraz powrócić z pięknymi wspomnieniami? Polecamy domki letniskowe w Pogorzelicy. Możesz być pewny, iż właśnie tu otrzymasz wszystko czego tylko chcesz do odpowiedniego wypoczynku. Domek letniskowy w Pogorzelicy to szczególnie odpowiedni pomysł dla osób, jakie lubią spędzać czas w większym gronie przyjaciół lub rodziny. Takie kwatery są na tyle praktyczne, iż zmieszczą dużą ilość ludzi. Nie musisz obawiać się, że okaże się dla wszystkich za mało miejsca i cały pobyt będzie polegał na ścisku i wchodzeniu sobie w drogę. Mimo swoich niedużych rozmiarów są bardzo funkcjonalne i zaprojektowane tak, aby każdy czuł się wygodnie. Nasze obiekty mają dokładnie wszystko to, co nasze obiekt mieszkalne. Możesz spodziewać się tu kuchni, aneksu kuchennego, salonu i dużej, komfortowej łazienki. Wszystko jest w całości wyposażone, żeby oszczędzić turystom nadmiaru ekwipunku. Oczywiście w bardziej wyrafinowanych obiektach znajdziesz dodatkowe atrakcje: saunę, jacuzzi, hydromasaż i kominek, przy którym można zagrzać się w chłodne wieczory. Przyjezdni najczęściej decydują się na obiekty z balkonami i tarasami, dzięki którym można siedzieć na świeżym powietrzu i oglądać wyjątkowe widoki miejscowości. Praktycznie każdy domek letniskowy w Pogorzelicy posiada obszerny ogród, w którym będziesz mógł interesująco spędzać czas. Odnajdziesz tam odpowiednie miejsce na rozpalenie ogniska i grilla. Na takim terenie możesz urządzić wspaniałą zabawę na świeżym powietrzu albo po prostu wypoczywać i cieszyć się otaczającym pięknem. W ogrodzie znajdziesz również leżaki na których będziesz mógł się położyć po męczącym zwiedzaniu bądź zażywać kąpieli słonecznych. Jeśli planujesz przybycie samochodem możesz być pewien, iż nie grozi Ci kradzież. Bezpieczne parkingi to coś, co gwarantują nasze obiekty. Każdego roku do miasteczka przybywa spora ilość odwiedzających, dlatego przy takim natłoku osób istotne jest, żeby wszystkim zagwarantować stosowne bezpieczeństwo. Parkingi odnajduje się bezpośrednio przy kwaterach, więc przez cały pobyt będziesz miał swój pojazd na widoku. W wypadku jakichś niepewności możesz mieć pewność, iż posiadacze chętnie udzielą Ci wszystkich koniecznych informacji. Poradzą, gdzie wskazane jest się wybrać oraz co obowiązkowo należy ujrzeć. Zapraszamy!
lastminute - DZIEJBA LEŚNA - LAST MINUTE!!! NOCLEG Z WYŻYWIENIEM OD 100 ZŁ lastminute - Bałtyk - Zapraszamy do rezerwacji na lato 2014! - lastminute 
Rodzaj obiektu:
Szukaj po nazwie:
Cena do:
Adres:
ul. Morska 2, Pogorzelica 72-351
Telefon:
+48 913 863 139
Cena od 20 Cena od 320


Adres:
ul. ul. Wojska Polskiego 6, Pogorzelica 72-351
Telefon:
+48 913 863 117
Cena od 45 Cena od 65


Adres:
ul. ul. Wojska Polskiego 19c, Pogorzelica 72-351
Telefon:
+48 501 489 726
Cena od 40


Adres:
ul. Wojska Polskiego 9, Pogorzelica 72-351
Telefon:
+48 913 863 113
Cena od 0


Adres:
ul. ul. Rzeczna 1, Pogorzelica 72-351
Telefon:
+48 913 863 211
Cena od 35 Cena od 115


Adres:
ul. Testowa 1, To tylko przykład 00-0003
Telefon:
+11 111 111 111
Cena od 40 Cena od 60


Park miniatur

Nadmorski Park Miniatur oraz Kolejek zapraszają!

Podczas pobytu nad morzem trzeba to zobaczyć! Latarnie morskie w miniaturze, repliki pociągów mknące po miniaturowych szynach - odwiedź nas koniecznie!

Rezerwując nocleg przez portale Netfactory rabaty na bilety do parku!

Park kolejek www.park-miniatur.pl