Park linowy Revolta

Park linowy Revolta w Pogorzelicy to miejsce stworzone przez pasjonatów sportu, adrenaliny i emocji. Poszukiwacze mocnych wrażeń z pewnością znajdą tu coś dla siebie. 

Przygotowane są tu 4 trasy o różnych poziomach trudności. Jest specjalnie przystosowany szlak dla dzieci od lat trzech, krótka trasa dla osób powyżej 140 cm wzrostu, trasa długa, również dla osób powyżej 1,4 m i trasa wysoka, zawieszona na wysokości od 9 do 11 metrów i przeznaczona dla osób o wzroście powyżej 155 cm i wieku od 13 lat. 

Trudność i rodzaj przeszkód są urozmaicone dodatkowo dzięki pagórkowatym terenom. Nie zabrakło tu także ekstremalnych zjazdów tyrolskich, z których najdłuższy mierzy sobie aż 50 metrów. Profesjonalne zabezpieczenia i pomocni instruktorzy zapewniają poczucie bezpieczeństwa.

W parku można również zorganizować imprezy okolicznościowe, wypady integracyjne dla firm, czy sesje zdjęciowe.

Park linowy Revolta adres. Sprawdź jak dojechać samochodem czy autokarem, jak dojść na pieszo. Znajdź parking wybierając się do Park linowy Revolta, zobacz gdzie w Pogorzelicy zaparkować samochód lub autokar. Lokalizacja, mapa dojazdu z oznaczeniem Park linowy Revolta.
Podziel się
Udostępnij znajomym
Udostępnij